Kroupič

proč mi zmrzne mozek když sním hodně led. tříště?

Doplňuji:
účel splněn. otázka měla smysl pobavit. Je vidět že zde někteří vážně berou stránky úplně doslova :D

Nejlepší odpověď
www

Buď nevím co je hodně, nebo tam nahoře máš něco jiného, než já 😁
Běžně pojídám v létě podobné studené pochoutky, ale zatím mně mozek nezmrzl 😉
Navíc bys už nemohl ani tady psát, nebyl bys mezi živými.

Další odpovědi
Jádrohlod

Vidím ,že jsi tu tříšť před chvílí zrovna konzumoval. Jinak mozek určitě nemrzne.

Děda Louda

Problém stojí opačně. Máš zamrzlý mozek. Proto jíš hodně ledové tříště.

marci1

Až budeš chtít ostatní pobavit, zařaď otázku do kategorie „Aktuality a zábava“. Pobavíme se rádi. 🙂

iceT

Protože mozek na tu záplavu chladu není nachystán a proto máš pocit,že ti mrzne mozek.Kolikrát se mi podařilo zhltnout větší kus zmrzliny a ten pocit pak nebyl teda nic moc.
V Darvinových cenách se jednou soutěžilo v pití ledové tříště,z asi půllitru a slečna,co byla rychlejší,sebou pak jednoduše sekla o zem.Mám pocit,že ten moderátor se pokusil i o vysvětlení účinku příliš studeného na mozek .Však se koukni sám,ona hrdinka je ve videu jako prví.
http://www.stre­am.cz/nejnovej­si#!/darwinovy-ceny/815030-darwinovy-ceny-7-6

Krakis

To nebude mozek,co ti mrzne… 🙂