FOG

Proc mi zmizely opet body?

To zas nejde do gebule me,ze mi behem hodiny zmizelo 7 bodu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nebyli vaše odpovědi smazané nebo přesunuté do kategorie zábava ?

Další odpovědi
hanulka11

zřejmě se přesunula otázka to mě taky někdy ubydou -to máte fuk

dědapetr

Mě taky zmizeli já to,ale neřeším.

RomanP

já osobně své body nesleduji , jsem rád, že tento portál existuje , dozvím se tady spousty užitečných rad a pokud vím tak odpovím tomu co má problém a neví si s ním rady