CherrNiss

Proč mi zčervenal Google Chrome?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás neví, proč mi „zčervenal“ Google Chrome. Na mém notebooku se tento problém nevyskytl, stáhla jsem ho někomu jinému a i přes změnu motivu jsou záložky takhle červené a nejdou vidět akce jako „zpět“, „aktualizace“, „nastavení“ atd.
Zde je obrázek jmenovaného zčervenání http://nd02.jxs­.cz/087/330/3892052a36_8­9634093_o2.jpg
Předem děkuji za odpovědi.
Doplňuji:

  • Děkuji, zkusím tedy přeinstalovat.

Když dám nastavení, tak se mi bohužel neobjení ani jedno slovo, tudíž toto zkusit nemohu.

Nejlepší odpověď
Ella

snad by mělo pomoct přeinstalování Chromu… odinstalujte prohlížeč a stáhněte si ho znovu přes jiný…

Další odpovědi
Zibner

Jojo přeinstalovat nebo se koukni do nastavení, jestli tam není možnost vrátit nastavení do původního stavu.