Retko

Proc mi word podtrhava „trénovací data“ ???

To slovo trénovací…

Diky
Doplňuji:
Spis nez popis Wordu bych rad vedel kde je pravopisna chyba a jak je to spravne… Diky

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jak podrhává, klikatou červenou čarou? Pokud ano, tak máš zapnuté automatické opravy a Word slovo „trénovací“ nemá ve slovníku a správně ho označí jako chybu. Můžeš to ignorovat, nebo slovo do slovníku přidat nebo použít správný výraz „tréninková data“.
Doplňuji:
Ad doplnění: chyba je ve slově „trénovací“, správně je „tréninková“.

Další odpovědi
Emefej

Podtrhává ti to proto, protože umí česky lépe než ty. Co to má být „trénovací “?