spicerius

Proč mi vypadává net?

Zdravím,
můj problém je, že na noťasu, na ktérém se připojuji přes wifi, vždy když spustím youtube a přeskočím na určitou minutu, přestane mi fungovat net. Předtím vše v poho, ale jakmile na nějakém videu přeskakuji protože jsem tu část už viděl, přestane reagovat a nejde nic s netem. Prohlížeče, online hry, nic. Netušíte někdo proč, a jak to napravit?

Odpovědi
manykerka

To se mi stává také, je to prostě tím, že jsi s notebookem na špatném místě a wifi ti přeskakuje.. a nebo na youtube to video musíš nechat načíst než ho přetočíš ;))

danyy

Dřív sem měl podobný problém na různých stránkách mam taky notebook připojeny doma přes wifi stačilo pouze změnit ip adresy a vše fungovalo jak má :)

!COOLMan!

Nene to je tím že tam třeba zrovna píšou komentáře nebo se na to díva hodně lidí ........ Když taky se snažíš přeskočit na jinou scénu v Gangnam Style se ti to sekne a v ňákem videu které má 1000 shlednutí to de hladce :D

praivo

Ach jo… Lidi, když se v tom nevyznáte, radši sem ani nepište… Pro tazatele: Na stránce https://get3.a­dobe.com/cz/flas­hplayer/update/plu­gin/ si stáhni nejnovější Adobe Flash Player a nainstaluj si ho, pak restartuj počítač. Pak jdi na http://youtube­.com/html5 a aktivuj si přehrávač v HTML5 (nějaká videa ale stejně půjdou přes Flash, proto ta aktualizace). Pak napiš, jestli se něco změnilo.