Proč mi všichni tlučou do hlavy, že musí být kdoví jaký...???

Většina lidí mi neustále opakuje, že je důležité mít pořádné důvěryhodné prátele. Jenže když člověk nemá žádné, tak to je o něčem jiném. Mě je jedno, jestli by byli povrchní. Jak to sakra udělat!
Doplňuji:
Jak něco takového můžeš vědět...?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

To neni tak,ze za kazdou cenu sehnat pratele.Pratelstvi je krehke,ale pevne,ktere se vyviji pomalu, ale jiste.Nepospichej,aby jsi nemela zklamani,pratelstvi si te najde Ver mi.

Další odpovědi:

Stříbrný

Každý člověk potřebuje přátele, ale neznamená to, že bychmo je měli hledat na povel. Navíc není nutné mít jich ohromný počet. Někdy je lepší mít jednoho opravdu dobrého kamaráda nebo kamarádku, než spousty lidí, kteří se přáteli jen nazývají.
Nevím, co si lidé kolem Vás představují pod pojmem "důvěryhodný přítel". Přítel by měl být důvěryhodný, ale těžko se to dá poznat během prvních pár okamžiků. Důvěryhodného přítele poznáte po zkušenostech s ním, dokud s tím člověkem něco nezažijete, co by jej prozkoušelo, težko poznáte, jestli je důvěryhodný.

Pokročilý

Věř tomu..,že 90% lidí žádné přátele nemá,

Pokročilý

Prošel jsem si tvůj profil a podle odpovědí na tvý otázky jsem zjistil,že všichni odpovídající se ti snaží pomoct.,tzn že jsou všichni tvý přátelé ,zdá se mi,že chyba je v tobě,když to nevnímáš,v tom případě máš psychickej problém,přátelé nerostou na stromě,je to souhra duší,ty přátele máš i kolem sebe,jenomže ty nehledáš přátele ale Ferdu mravence

Stříbrný

Nezabývejte se hledáním přátel za každou cenu.A když někoho najdete tak je,nebo není V á š přítel,kamarád a do toho by neměl nikdo mluvit.V tom je kouzlo svobody.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.