Avatar uživatele
sti.sta.sto

Proč mi všichni tlučou do hlavy, že musí být kdoví jaký…???

Většina lidí mi neustále opakuje, že je důležité mít pořádné důvěryhodné prátele. Jenže když člověk nemá žádné, tak to je o něčem jiném. Mě je jedno, jestli by byli povrchní. Jak to sakra udělat!
Doplňuji:
Jak něco takového můžeš vědět…?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To neni tak,ze za kazdou cenu sehnat pratele.Pratelstvi je krehke,ale pevne,ktere se vyviji pomalu, ale jiste.Nepospichej,a­by jsi nemela zklamani,pratelstvi si te najde Ver mi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Každý člověk potřebuje přátele, ale neznamená to, že bychmo je měli hledat na povel. Navíc není nutné mít jich ohromný počet. Někdy je lepší mít jednoho opravdu dobrého kamaráda nebo kamarádku, než spousty lidí, kteří se přáteli jen nazývají.
Nevím, co si lidé kolem Vás představují pod pojmem „důvěryhodný přítel“. Přítel by měl být důvěryhodný, ale těžko se to dá poznat během prvních pár okamžiků. Důvěryhodného přítele poznáte po zkušenostech s ním, dokud s tím člověkem něco nezažijete, co by jej prozkoušelo, težko poznáte, jestli je důvěryhodný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
trenkyvkině

Věř tomu..,že 90% lidí žádné přátele nemá,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nicasca

Prošel jsem si tvůj profil a podle odpovědí na tvý otázky jsem zjistil,že všichni odpovídající se ti snaží pomoct.,tzn že jsou všichni tvý přátelé ,zdá se mi,že chyba je v tobě,když to nevnímáš,v tom případě máš psychickej problém,přátelé nerostou na stromě,je to souhra duší,ty přátele máš i kolem sebe,jenomže ty nehledáš přátele ale Ferdu mravence

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nezabývejte se hledáním přátel za každou cenu.A když někoho najdete tak je,nebo není V á š přítel,kamarád a do toho by neměl nikdo mluvit.V tom je kouzlo svobody.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek