Proč mi všichni diskriminujou tady na foru kdyz to mislim dobre?

ahoj psala jsem sem kuli memu pejskovi a vsichni mi jen vinadali to je sama diskriminace nechapu proc kdyz mam pejsky rada proc mi nemuzou normalne poradit jeden mi rekl blbko to mi rekl jednou kluk ze skoly a mi jsme tam sli pak s erikem a poradne sme mu vinadali ale on sel za rodicema mima a tata mu rek ze nejsem blbka a on pak mi dal za pravdu a omluvil jsem se proc se mi neomluvi ja prece nejsem blbka
Doplňuji:
ahoj no je mi 20 takze ta historka je jeste ze stredni ale tam mi virazili do ted nechapu proc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Za předpokladu že chodíš do školy, řídíš finance, a šetříš benzínem, formuluješ otázky podobným zpusobem jako Solnař,a ještě ke všemu brázdíš české silnice, je něco divného :-I Buďto se svými dotazy čekáš na reakce, nebo v Bohnicích nainstalovali nový počítač.

Doplňuji:
S tím tvým trollingem jsi moc čitelná.

Další odpovědi:

Nevim, ale možná se první nauč "gramatyku" :D, a pak na tebe možná někteří změní názor, každopádně jsem formulaci otázky stejně nepochopil...

Zlatý

Když chceš sehnat pejska,tak si stačí projít inzerci na netu nebo v novinách.Pokud má pes zdravotní potíže je lepší obrátit se na veterináře než na tuhle stránku.V podstatě jen proto,že než by se k tvému dotazu někdo mohl vyjádřit,tak by eventuelně tvůj pes mohl pojít.
A pokud se týká toho oslovení blbka,nebylo namířeno přímo na tebe,jen někdo konstatoval,že jsi ....
A sorry,myslím,že ani nevíš co pojem diskriminace znamená.Pokud se ovšem prezentuješ všude stejně jako tady,tak se ani moc nedivím,že tě vyrazili ze školy.

Zlatý

zeptej se právě těch, co tě diskriminujou ..oni určitě vědí, v čem mají navrch a proč ti to dělaj ,)

Stříbrný

Tak hele Beer4Real, už mne moc neštvi s použitím mě podobného nicku, už stačilo, žes to měl ve svém profilu, kdes psal, že seš blbej, ale né tak jako Agneta.
+++
Proč tady musíš snižovat naši jinak dobrou úroveň s takovými hloupostmi. Kdybys nepoužil jména Aneta, tak by to šlo, ale takhle se mi to nelíbí. Ve dvaceti už bys mohl mít rozum :((

Bronzový

Jde o to, že někteří lidé jsou jednoduše nesnášenliví a nedokážou se dostatečně distancovat od některých projevů.
Jednoduše je naštve tvůj projev.
Ještě je často problém se sociální inteligencí, což spousta lidí také těžko snáší.

Bronzový

Zde tvrdíte jak máte ráda svého pejska a přesto jste ho nechala se trápit několik hodin?
Místo aby jste šla ihned k zvěrolékaři, tak si zde dopisujete.
Takže máte opravdu dojem, že je vše v pořádku?

Zlatý

Achjo ...kdyz nejses blbka tak co potom jses ?...

Pokročilý

Protože asi nejsi-teda spíš určitě normální.Necháš umřít psa jenom proto avy ti vystačil benzín a veterina je daleko?k tomu fakt nemám co řict a dost mě to štve,ty už si žádné zvíře nepořizuj.

Bronzový

ten kdo ti tak říká většinou je sám takový, má nějaký problém tak se posmívá a nadává

Neber si podobné keci k srdci, je to jen jejich názor, což NEznamená že je to pravda

zároveň je potřeba takovému člověku pomoci a poznat ho? nvm

Stříbrný

Aneto, nemyslíte to dobře.
Jste líná se psem zajet k veterináři, radši ho necháte umřít.
Co na tom vidíte dobrého?

PS:
"Jeden" měl pravdu ...

Pokročilý

Asi proto, že to mislíš dobře, ale mislíš přitom málo. Co takto zkusit jinou otázku: "Věděli jste, že existuje i "y"? Víte vůbec, co to je a na co?":-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.