Avatar uživatele
WeeBear

Proč mi vepřové maso nezměkne?

S žádným jiným masem nemám problémy. Vepřové (vyjma panenky) mi ale nezměkne nikdy. Můžu ho klepat jak dlouho chci, z kýty ještě dělat co nejtenčí plátky, vařit (dusit, péct,..) ho můžu také jak dlouho chci (nebo dokud při pečení nezačne vonět jinak, než má) a stále je tuhé jako kámen. Tedy, dobré je, jíst se dá, ale nedosáhnu nikdy takové měkkosti, jako například v restauracích, školní jídelně, nebo jako mamka. ☹

.. Nevíte, kde mohu dělat problém? Podle všeho bude asi v samotné přípravě masa ještě před tepelnou úpravou. ☹
Doplňuji:
Hanulko, možná máš pravdu, na vlákna se zaměřím. Avšak se mi to stává i při kupovaných nakrájených řízcích v obchodě a ty jsou většinou podél vlákna, co si pamatuju poslední. Každopádně moc děkuji za radu, zaměřím se na to. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, iceT, hanulka11, lukas.zmizik před 4487 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vlákna mohou být jeden problém. Další věcí je, že pokud místo kýty, která je poměrně suchá vezmeš krkovici a naložíš, popřípadě naklepeš, tak se vlastně ani nemůže dost dobře stát, že by maso bylo tuhé. Obdobný problém je pokud kýtu i pečeš. Ta jde sice upéct do měka, ale nesmíš spěchat, pomalu a stále podlévat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Tak to nechápu , možná krájíš maso po vlákně pak je stále takové…no nedá se ukousnout , rozžvýkat.
Maso musíš krájet přes vlákno a pak je to radost si na něm pochutnat. Pokud to tak děláš pak netuším, kde je zakopaný pes.
I když dělám pečeni …peču maso v kuse je měkoučké . Jisté je že to chce čas, cca hodinu i déle .
Doplňuji:
Opravdu někdy u řezníka uříznou maso, že si říkám …to snad nemůže ani přeci být možné…neznají nic o mase .Tak to pak řeknu ,že to nechci . Poruč si vždy pěkný kousek, aby se ti dobře krájel, vždyť si to platíš, tak chceš za svoje peníze kvalitní zboží. Nedej se odbýt.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

dělám krkovičku a plecko na sádlíčku a mám je pokaždý tak měkoučký a křehoučký, vlákno sem vlákno tam, nikdy na to nekoukám !!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek