Bronzový

Proč mi utíká myš mimo obrazovku?

Najednou mi začal uhýbat kurzor myši mimo monitor. Nahoře a vlevo se zastaví na okraji,ale vpravo a dole jede pořád pryč.Pořád ho musím nahánět zpět a nemůžu pořádně pracovat. Děkuji za radu co s tím.
Doplňuji:
Takže už ho nehoním....
Jinak pro Arygnoce: Uhýbá mi všude,třeba i tady na odpovědích,na ploše,na mejlech,hlavně se nemůžu trefit do křížku nahoře,když chci zavřít.
Ale chtěla jsem vědět,jak to odstranit.
Pro Geekocze: Nemáme kočku,ale obrovského zlého kocoura,ale že si toho všimla ta myš až po pěti letech,nechápu.
A nakonec díky Jááárovi,chtěla jsem propojit TV s PC přes HDMI,a proto se to stalo,když jsem ten kabel odpojila a počítač restartovala,tak už je to v pořádku.

Odpovědi:

Bronzový

zkontroluj si nastavení více monitorů - nejpravděpodobnější příčina
zkratka je WIN+P

Zlatý

Tak ho tam nehoň !!!!!!
Doplňuji:
No to je už lepší. Tak napiš že si dělá co chce.
Opatři si podložku pod myš, ale ne textilní a s obrázky !! Není pravda, že ji optické nepotřebují.

Zlatý

vhodné by bolo dať vedieť, kedy uteká mimo obrazovku (monitor).

ak sa tak deje v nejakom programe (hre, editore), je nastavenie rozlíšenia programu väčšie ako nastavenie monitora (hra, editor, ... je širší, dlhší).
ak sa tak deje v prehliadači, je stránka širšia/dlhšia ako je vidieť na monitori.

:-Q
Doplňuji:
gratulujem ku odstráneiu "závady".

podstatou pri riešení chyby/závady/problému je popísať, KEDY nastáva, neuškodí spomenúť i posledné akcie s počítačom (inštalácie, pripojenia, upgrade apod., nový hd, sw a pod., proste zmeny stavu oproti situácii, keď ešte všetko bolo OK)
:DD

a naučte sa základnú IT poučky:
- skúšal si to vypnúť a zapnúť?
- skúšal si to reštartovať?

:-Q

Pokročilý

Nemáš v místnosti kočku?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.