alexandra

Proč mi utíká myš mimo obrazovku?

Najednou mi začal uhýbat kurzor myši mimo monitor. Nahoře a vlevo se zastaví na okraji,ale vpravo a dole jede pořád pryč.Pořád ho musím nahánět zpět a nemůžu pořádně pracovat. Děkuji za radu co s tím.
Doplňuji:
Takže už ho nehoním…
Jinak pro Arygnoce: Uhýbá mi všude,třeba i tady na odpovědích,na ploše,na mejlech,hlavně se nemůžu trefit do křížku nahoře,když chci zavřít.
Ale chtěla jsem vědět,jak to odstranit.
Pro Geekocze: Nemáme kočku,ale obrovského zlého kocoura,ale že si toho všimla ta myš až po pěti letech,nechápu.
A nakonec díky Jááárovi,chtěla jsem propojit TV s PC přes HDMI,a proto se to stalo,když jsem ten kabel odpojila a počítač restartovala,tak už je to v pořádku.

Odpovědi
jáára

zkontroluj si nastavení více monitorů – nejpravděpodobnější příčina
zkratka je WIN+P

mosoj

Tak ho tam nehoň !!!!!!
Doplňuji:
No to je už lepší. Tak napiš že si dělá co chce.
Opatři si podložku pod myš, ale ne textilní a s obrázky !! Není pravda, že ji optické nepotřebují.

arygnoc

vhodné by bolo dať vedieť, kedy uteká mimo obrazovku (monitor).

ak sa tak deje v nejakom programe (hre, editore), je nastavenie rozlíšenia programu väčšie ako nastavenie monitora (hra, editor, … je širší, dlhší).
ak sa tak deje v prehliadači, je stránka širšia/dlhšia ako je vidieť na monitori.

:-Q
Doplňuji:
gratulujem ku odstráneiu „závady“.

podstatou pri riešení chyby/závady/pro­blému je popísať, KEDY nastáva, neuškodí spomenúť i posledné akcie s počítačom (inštalácie, pripojenia, upgrade apod., nový hd, sw a pod., proste zmeny stavu oproti situácii, keď ešte všetko bolo OK)
:DD

a naučte sa základnú IT poučky:

  • skúšal si to vypnúť a zapnúť?
  • skúšal si to reštartovať?

:-Q

geekocz

Nemáš v místnosti kočku?