Larissa

Proč mi u mého notebooku obrazovka najednou zbělá a nejde pohnou myší ani nereaguje na klávesnici?

K ntb se chovám hezky (nemlátím s ním o zem, neskáču po něm (:p) atp.), jenže se mi stále v menších intervalech zbělá obrazovka (pomalinku, ale totálně) a pak nejde prostě nic, dokud se to zase „samo-o-sobě-neobnoví“. Ntb celkem novej (rok), žádný krám.
Budu ráda za každou radu (když tak asi budu muset do opravny).

Nejlepší odpověď
www

Je to dobře, že se k němu takto chováš, ale on spotřebuje také čištění.
Stáhni si česky a zdarma CCleaner a mašinu vyčisti. Neboj, nic v tom programu neměň a vyčisti co půjde. Navíc odinstaluj zbytečné a staré věci.
Zkušenost