manon

Proč mi to nebralo heslo?

Myslela jsem, že když jsem tady denně, že mi platí pořár stejné heslo. Ale nebralo ho. Musela jsem dát nové. Omlouvám se, jestli to někde v nápovědách a pokynech je popsáno – strašlivě nerada čtu sáhodlouhé návody :)

Nejlepší odpověď
bolak

To se tu občas stává, že se odhlásíš, druhej den sem vlezeš a heslo nefunguje.
Příčiny toho jevu nebyly dosud objasněny, ale Jonathan Pryce už na tom prej dělá…

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/229881-nadprirozene-jevy-ve-svetle-vedy/

Další odpovědi
mosoj

Uplně běžně několikrát za měsíc se mně stane že moje heslo nefunguje.
Již se s tím nepářu, zažádám si o nové a na základě toho nového si zase zavedu to staré. Zajímavé je, že to jde, což znamená že se systém chová jako by to původní staré heslo nikdy neexistovalo.

hanulka11

včera prvně za celou dobu co na odpovědi chodím se mi to odhlásilo a heslo nefungovalo- musela jsem si zažádat o nové- taky mi to bylo záhadou .....prostě bordel.....