Pokročilý

Proč mi tam nejde dát ta fotka?

Proč mi nejde dát na tn.cz do té soutěže o nejhezčí letní fotku moje fotka? Buď to nic nedělá, nebo mi to napíše, že se to nepodařilo, ať to zkusím později. Zkoušela jsem to už ve čtyřech prohlížečích, ale ani v jednom to nejde. Čím to je? (V podstatě mi na tn.cz nešla vložit nikdy žádná fotka) :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Zkus změnit formát obrázku

Další odpovědi:

Stříbrný

No, měly by tam být někde požadavky mmj. na formát fotografie, ale registrovat se kvůli toho nebudu. Osobně tipuju, že tvá fotka je moc velká (myslím datově velká - kB).

Bronzový

Do téhle soutěže jsem se chtěl taky zaregistrovat. Kdo by taky nechtěl vyhrál iPad :) Měl jsem stejný problém, vůbec mi nešla nahrát fotka, ale potom co jsem se dočetl, že stejnak vyhrává iPad ten, kdo pošle nejvíc hlasů té vaší fotce (smsky a to něco stojí) tak jsem se na to vykašlal. Může se najít někdo kdo bude pro vaši fotku hlasovat, ale stejnak budou všichni syslit smsky jenom sami sobě a abych "propsal" v sms alespoň tisícovku a měl šanci o něj bojovat, na to nemám nervy :) Navíc znám ten typ lidí, kteří budou psát sami sobě smsky klidně celou noc. Chápu, že ty soutěže musí z něčeho financovat, nikdo si asi nedovolí jen tak rozdávat něco zadarmo, ale tohle jim všechno stonásobně přeplatíme těmi hlasy a třeba nakonec ani nic nevyhrajeme.

Ale i přesto, hodně štěstí v soutěži ;)

souhlasím s tomas405

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.