Proč mi takhle odpovídáte PANE FORTINE?

Jsem skutečně věřící,Jsem Z Boží Milosti Spasena Již 16LET,Piji Vodu źivota a co se týče měho vzhledu tak Vám s Radostí mohu V MémPánu A Králi JEžíši KRISTU Sdělit,že mně Můj Všemohoucí Bůh obdařil i Skutečnou Fyzickou Krásou ne Pro Moji Pýchu ALE PRO SVOU SLAVU BOŽí NEBOť JSME MY VěřícíBoží Děti CHRAMY DUCHA SVATEHO.ZAJ_PO.
Doplňuji:
NEZLOBIM SE NA VAS ANI NA NIKOHO JINEHO,Neboť Odpušťení je Součástí Božího CHARAKTERU!žehnám Vám Ať se Vám ve všem dobrém daří!ZAJ-PO.

Nejlepší odpověď
kropitko

to jste mně překvapila,já myslela,že mně na těchto stránkách už jen tak něco nepřekvapí

Další odpovědi
vagra

Není to určeno mně,ale nedá mi,když už to tady nemohu nečíst,abych citoval: Bible, Nový zákon, Lukáš 6:20 – Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum – Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské.)
Souvislost je nabíledni.

Wareg

No tak to je naprosto pochopitelné… 🙂

ReHu

Zaj-po, proč toto nepíšeš třeba do diskuze u dané otázky?

Co se týče fyzické krásy, myslím, že to lze objektivně posoudit pouze v širším okruhu.

Michal

Je slušné vykat.

mojitek

:o)))

fortin

Proč nedýcháte pozemský vzduch? Vždyť je to tak krásný. Líbí se mě vaše citlivost, zaj-po. Takovou reakci jsem čekal, protože jste mě pochopila na http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/caj-na-zestihleni. Zaj-po, podívejte se, my žijeme. Vy vidíte tváře, vy slyšíte můj hlas, nevíte však, že každý žijeme ve své vzorné dokonalé představě o tom, jak má vypadat svět, ano. Od nějaké doby jsem na „křesťany“ přísnější. Co dokáže nejvíc rozhodit obyčejnou rodinu? Ne jen drogy a nešvar.
Jedna paní byla slepá. Někdy se vypravila k nedělnímu kázání v mocné církvi plnou Ducha. Během kázání cítila že s ní něco hýbe, poznala pravdu a přijala spasitele. Při té bohoslužbě viděla světlo, vnímala očima a za pár dní viděla jako každý který vidí, ano? Od té doby vzniklo v rodině něco nového, co znemožňovávalo žít pro ten smysl, pro rodinu. Jeden syn začal jezdit po světě s Harwestem. Po letech se vrátil a splácí dluhy které nasekal na VZP a sociálním. Druhý syn byl výborný, měl jsem ho rád, ten ale nevnímal rodinu jako takovou, snad nepoznal zastání, naopak byl poučován jak je hříšný, aby víc věřil. Takhle to s lidmi nemůžete dělat. V r. 2010.03 jsem se dozvěděl že se oběsil! Milá rodino, pokud si nezametete svou rohožku, jak chcete po nás nějaké odevzdání myšlení, života bohu? Povahou jsem soudce a tím se ochuzuji o radost. Proč se snažíte vtírat do shromáždění kde se křičí, zpívá? Psát na klávesnici také umím. Myslíte si že ve sboru je láska? To je váš dobrý pocit. Dobrý pocit z ostrého kázání o pyšnosti, zazpíváním, držením rukou v kolečku atd. A kde je ten syn? Jak je asi té mamince která neviděla a je vidící? Raduje se, zpívá, je spasena a její syn je pryč. Kéž by nikdy nepřišla zázračná chvíle kdy prozřela. Kéž by zůstala slepá. Aby byla pevně na zemi a byla svému manželi manželkou a svým dětem maminkou. Podle vaší otázky soudím, že jste dlouhodobě rozrušena, ovlivněna charismem člověka. Vlastně svůj názor nemáte zaj-po. Máte zaheslovaný prohlížeč, prodala jste televizní přijímač. Bojíte se vlastních myšlenek. Nakolik jste dobrou ženou aby jste byla nejlepší věřící a cestou do nebe dostala prémiové žezlo? Ten příběh je pravdivý. Jsou to Zimmerovi z Brna – Kohoutovic. Každý si složíme své účty. Nikdo mě nemůže strašit tím, že umřu, že půjdu na WC, že jednou budu jíst. Všechny věci jsou na světě běžné, stačí se dívat. Věříte že kdokoliv uvěří že Ježíš byl ukřižován za naše hříchy a vstal z mrtvých, spasen bude? Věříte že se jednou budete divit kolik nás v tom nebi je? Pochopila jste vůbec Evangelium?

vagra

K čemu je ti zeštíhlující čaj,když tě podle tvých slov cituji:
.....mně Můj Všemohoucí Bůh obdařil i Skutečnou Fyzickou Krásou ne Pro Moji Pýchu ALE PRO SVOU SLAVU .....?
Tak tomu nerozumím.