hubickova

Proč mi svítí žlutý trojúhelníček s vykřičníkem na ikonce Přístup k internetu na spodní liště?

Když si na ikonku najedu a kliknu na možnost odstranit potíže,systém to projede a hlásí,že se nic neděje.Systém Windows 7

Nejlepší odpověď
ivzez

Jste-li i přes výstražné upozornění k internetu
připojena z tohoto počítače
a nehlásí-li systém žádnou další chybu,
zkuste si toho nevšímat.

Systém může občas „vyhodit“ upozornění,
přestože se nic neděje.

Nebo můžete PC restartovat,
uvidíte, jestli se upozornění objeví znovu.

Další odpovědi
Funna

pokud ti i přes vykřičník jede net, (vykřičník naznačuje, žžže by neměl), tak je problém nejspíš ve tvém nastavení např. Ethernetu…třeba starý ovladač…jenže jen s těch kusých informací, co jsi tu napsala se to poznat nedá…

anonym

To je problem s DNS serverem, ale dodnes jsem nepřišel na řešení…