Proč mi svití kontrolka žhavení?

Potřeboval bych poradit proč mi svítí kontrolka žhavení. Když zapnu klíček tak se rozsvití a zhasne. Po nastartování asi tak za minutku se rozsvití žhavení znovu a už nezhasne. Mužete mi poradit proč sviti a jestli s tím mužu dál jezdit. Je to Škoda Octavia 1,9TDI r.v. 1999

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

já to vždycky přehlížela,ale je pravdou,že jsem vždycky jezdila starýma křápama. Jak raděj ostatní,na stolici s tím....

Další odpovědi:

Pokročilý

mi to delalo na fiatu a byla to spatna zhavici civka. Vas problem muze byt ale uplne jinde. radsi bych zajel do servisu, oni to napoji na pocitac a pravdepodobne hned zjisti cim to je.

Nevim jak u Octavie, ale u Passata to znamena poruchu spinace u brzdoveho pedalu - coz znamena, ze nefunguji brzdova svetla (lista na zadnim okne funguje!) a nefunguje tempomat. Zitra s tim jedu do servisu, uz se mi to stalo dvakrat. Vzhledem k tomu, ze jsme blizci pribuzni by to mohlo byt ono, zkuste si zkontrolovat ta brzdova svetla.

Zlatý

Do servisu a napojit na VAQ

řekl bych žhavící svíčka a nebo kabely k žhavícím svíčkám,každopádně napojit na počítač

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 625
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.