Glladdiator

Proč mi svití kontrolka žhavení?

Potřeboval bych poradit proč mi svítí kontrolka žhavení. Když zapnu klíček tak se rozsvití a zhasne. Po nastartování asi tak za minutku se rozsvití žhavení znovu a už nezhasne. Mužete mi poradit proč sviti a jestli s tím mužu dál jezdit. Je to Škoda Octavia 1,9TDI r.v. 1999

Nejlepší odpověď
kropitko

já to vždycky přehlížela,ale je pravdou,že jsem vždycky jezdila starýma křápama. Jak raděj ostatní,na stolici s tím…

Další odpovědi
-

mi to delalo na fiatu a byla to spatna zhavici civka. Vas problem muze byt ale uplne jinde. radsi bych zajel do servisu, oni to napoji na pocitac a pravdepodobne hned zjisti cim to je.

MagicBob

Nevim jak u Octavie, ale u Passata to znamena poruchu spinace u brzdoveho pedalu – coz znamena, ze nefunguji brzdova svetla (lista na zadnim okne funguje!) a nefunguje tempomat. Zitra s tim jedu do servisu, uz se mi to stalo dvakrat. Vzhledem k tomu, ze jsme blizci pribuzni by to mohlo byt ono, zkuste si zkontrolovat ta brzdova svetla.

mojitek

Do servisu a napojit na VAQ

stefkac

řekl bych žhavící svíčka a nebo kabely k žhavícím svíčkám,každopádně napojit na počítač