Ondrej01

Proč mi stejně bouchá srdce, když procházím kolem dívky, o které vím, že jí nemiluji?

Před rokem a půl mi řekla NE a tak trochu ve zlém jsme se spolu přestali bavit, ale pokaždé, když ji někde potkám, bouchá mi srdce a jsem úplně nervózní, jak kdybych do ní byl zabouchnutej, ale já nejsem, už je to dávno pryč. Dnes v noci se mi o ní zdálo a proto mě to nutí na ní zase myslet (normálně už bych na ní asi nepomyslel). Jak se toho mám sakra zbavit? Vím, že to s ní nedám dohromady, ale můj mozek furt přemýšlí o kravinách. :P Vím že tohle není nějaká vztahová poradna, já ale žádný vztah nemám a ani se do vztahu nechystám.

Odpovědi
iceT

Proto, že je to holka, která se ti líbí, i když víš, že tě nechce. Myslím, že tajně v skrytu duše doufáš, že by mohla změnit názor. A myslím, že až potkáš někoho, kdo tě neodmítne, bude tvoje srdce bouchat jen pro ni.

majestic

Prostě na ni nemysli, ne? Tohle je prostě jediná možnost, jiná není, časem na ni prostě zapomeneš, a bude ti to úplně jedno.

Pokud tě ale i sexuálně vzrušuje, a nenabízí se jiná možnost než ta, že by tě dobrovolně uspokojila ona, stačí se nad ní jednou (někdy i víckrát, to záleží na individualu) uspokojit sám, a také to časem pomine.

Questman

Jak radí majestic, jdi si nad ní vybžundit banbána tulipána a dej nám svátek se svými pubertálními polucemi.
Když to nepomůže, přestaň sedět celý den na zadku a myslet na kraviny, najdi si brigádu a až z ní přijdeš a padneš do postele, bude se ti zdát leda o tom, že ráno nemusíš vstávat, mám to vyzkoušené.

nyjono

Kdybys ji opravdu nemiloval, nebušilo by ti v její blízkosti srdce a ani bys nebyl nervózní.

pepíka

Možná to nevíš že jí miluješ ale pořád srdce tvé říká že jo ale ty to nechceš ale ona je prý pro tebe všechno jak říka tvé srdce tak s tím musíš něco udělat zapomenout to nejde a není to snadné zapomenout.

majestic

Otázkovýmužíčku, proč na tu brigádu tedy chodíš, když tě očividně nebaví a máš sny o tom, jak do ní další den nemusíš jít? To mi přijde celkem jako dosti hloupé životní rozhodnutí. Proč děláš něco, co tě nebaví, a ještě dobrovolně?

Pochopil bych, kdybys za to dostával vážně vysoké finanční ohodnocení, ale o tom si na brigádách můžeš nechat jen zdát – nevím, možná se mýlím, já na brigády nikdy nechodil, podle mě tam chodí jen lidé, co nejsou dostatečně schopní se živit něčím, co umí, v čem vynikají.