Lucy13

Proč mi stále elektrizují vlasy? Čím je to způsobeno?

Nejlepší odpověď
kropitko

Elektrizující „létavé“ vlasy
30ti minutová kúra: „Létavost“ vlasů vzniká většinou z důvodu jejich vysušení. Proto byste se měli vyhnout každodennímu mytí vlasů. Používejte jen jemný šampon a nepříliš horkou vodu, vlasy dobře ošetřujte balzámem.

Dlouhodobá kúra: Jak dlouhodobě pečovat o polétavé vlasy zjistíte v naší kapitole o suchých vlasech.

Úprava: Elektrizující, přilnavé a „poletující“ vlasy proměňte v hladké, rovné a lesklé – pomůže vám technologie IONTEC od Brauna, která je součástí všech přístrojů pro úpravu vlasů Satin Hair™. Kromě toho si můžete na vlasy před jejich úpravou nanést trochu anti-statického krému.

Zdroj: http://www.brau­n.com/cz/hair-care/adviser/how-to-pamper-your-hair/no-more-bad-hair-days.html

Další odpovědi
Drap

Statickou elektřinou. Zkus nepoužívat oblečení z umělých vláken.

dědapetr

Statická elektřina se odkazuje na nahromadění elektrického náboje na povrchu objektů. Pozůstatky statických nábojů na objektu dokud ne oni jeden krvácet pryč kotvit nebo být rychle neutralizoval propuštěním. Ačkoli výměna poplatku může stát se vždy, když nějaké dva povrchy vstoupí do kontaktu a se oddělí, statický náboj jen zůstane, když přinejmenším jeden z povrchů má vysoký odpor vůči elektrickému toku. Účinky statické elektřiny jsou známé většině lidem, protože my můžeme vidět, sáhnout na a dokonce slyšet jiskru jak příplatek je neutralizován když přinášel blízko u velkého elektrického vodiče nebo oblasti s příplatkem polarity opaku. Známý jev statické elektřiny ' šok ' je způsoben neutralizací poplatku.

Barboska

Tohle vznika třením hřebínkem o vlasy takze se potom nediv ze cim dele ce cesem tim vice ti elektryzuji vlasy!!!