shutdown

Proč mi správně nefunguje stahování?

Měl jsem bittorrent, teď mám utorrent, ale pořád stále stejný problém… při stahování nějakého souboru se rychlost stahování pohybuje pouze okolo 0,2 kB/s a nijak zvlášť už se nezvýší. Přestože to dříve šlo bez potíží. Když jsem si měřil rychlost tak mi to vyhodilo průměrnou rychlost stahování 250kB/s. Ale stejně to tak nestahuje… Nevíte v čem by mohl být problém ? Opravdu to vadí, s takovou rychlostí si nestáhnu prakticky nic.
Doplňuji:
doplňuji odkaz na obrázek měřené rychlosti a obrázek torrentu.
[img]http://im­gup.cz/images/2013/07/­03/539W.png[/im­g] – dsl
[img]http://im­gup.cz/images/2013/07/­03/rBIqa.png[/im­g] – torrent

Nejlepší odpověď
Bedy

Zásadní otázka – je ten torrent funkční?
Osobně upředostňuji přímé stahování – tedy přímo z nějakého serveru (uloz.to apod.) – taky při stahování filmů či hudby se nedopouštíte trestného činnu, protože stahovaný soubor narozdíl od torrentů zároveň nesdílíte.

Jinak kdyžtak si zkuste teď změřit rychlost na speedtest.net a vložte nám sem výsledky downloadu a pingu, ale můžete klidně i upload.

Další odpovědi
badisko

je ten torrent vubec funkci?…
Doplňuji:
no tak kdyz jses tak namahal tak ti taky jeden poslu …:D
http://imagelin­k.cz/images/ban­dicam201307031­107.jpg
a podobne je na tom i ten druhy odkaz … otestuj si to tady .. http://www.spe­edtest.net/
po dokonceni testu ti to vyhodi odkaz na skopirovani ten skopiruj a vloz ho tady …
po otevreni se nam zobrazi toto .. http://www.spe­edtest.net/my-result/2812931993 takze to nemusis fotit …a neodpovedel jsi esli je ten torrent v poradku vyzkousej nejaky jiny torrent…

bolak

Jsou dvě, nebo vlastně 3 možnosti o kterých vím, že by to mohly dělat.

  1. Máš v opšnu v utorrentu nastaveno omezení. Klikni na ikonku utorrentu v systémový liště pravým tlačítkem, zvol „Download limit“ a dej „Unlimited“.
  2. Někdo (pokud ne ty sám) ti nahrál do počítače nějakej omezovač stahování, například NetLimiter, a tam máš nastaveno omezení pro uTorrent, třeba ty 2kb/s
  3. Poskytoval nastavil rychlostní prioritu přímo na serveru. To se dělá když má někdo sdílenej internet a stahuje tolik že ostatní pak nemůžou na internetu vůbec nic. Poskytovatel pak zavře stavidla tím že ti nastaví maximální prioritu na prohlížení stránek a nulovou na download a to už vyřešit nejde.

Bod 1) a 2) taky můžeš vyřešit prakticky hned tím, že si stáhneš novej torrent klient.

Ještě otázka, stahování odkudkolijinud ti jede normálně? Třeba z uložto, zkoušel jsi něco stahovat? Neměl jsi nějaké problémy s poskytovatelem? Neinstalovali ti teď do počítače něco nového? Nemáš sdílenej internet?