Avatar uživatele
anonym

Proč mi sousedi říkají, že kazím normy?

Sám si myji okna, vytírám společné prostory a sousedi nemají radost.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, aramah, johana 56, bolak, anonym před 4208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Já mám lepší vychytávku, vždycky když máme službu, tak jen prohodím sousedům rohožky. Oni ráno vstanou, všimnou si že maj špatnou rohožku a řeknou: „ááá mladej myl chodbu..“, a mám pokoj.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Mužská část nemá radost a kdo by měl? Když doma pak slyší – taky by se ti nic nestalo kdybys to jednou vytřel :))
Jde o to jestli je to pravda nebo nás jen houpete :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Protože běžná norma na chlapa je jedno umyté okno za život a pokud se vystavuješ v okně, jsi moc vidět, stejně jako u mytí schodů – to někteří chlapi taky považuji za ponižující způsob existence. Ale už je to celkem přežitek, tyhle náhledy – naštěstí :) Tak spíš myslím, že sousedi jen tak vtipkují :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Obávám se, že to sranda není. Soused přes chodbu mě taky nemá rád, od doby co jeho žena zjistila, že společné prostory uklízím já, vyfasoval kýbl 😁

Ikdyž mi hlava nebere, přoč se většina mužů stydí za uklízení a pořádek všeobecně, je to tak. I dnešní době se najde spousta lidí co zastává názor, že opravdovej chlap smrdí i na fotce… smutné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Manželé by se jednoznačně měli na chodu domácnosti podílet po všech stránkách. Ovšem naskýtá se otázka, proč podle statistik se častěji rozvádějí manželství, kde muž vykonává většinu domácích prací. Naproti tomu lépe funguje vztah pokud se partner větší měrou podílí na rodinném rozpočtu. To druhé straně nikdy nevadí. Jsem starý ženáč žijící s jednou „babou“ téměř čtyřicet let a život mě naučil, že je dobře pokud partnerka respektuje, když chlapská ruka dokáže nejen hebce pohladit, ale někdy též zkrátit uzdu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

aramah, nehoupu

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek