Proč mi sousedi říkají, že kazím normy?

Sám si myji okna, vytírám společné prostory a sousedi nemají radost.

Nejlepší odpověď
bolak

Já mám lepší vychytávku, vždycky když máme službu, tak jen prohodím sousedům rohožky. Oni ráno vstanou, všimnou si že maj špatnou rohožku a řeknou: „ááá mladej myl chodbu..“, a mám pokoj.

Další odpovědi
aramah

Mužská část nemá radost a kdo by měl? Když doma pak slyší – taky by se ti nic nestalo kdybys to jednou vytřel :))
Jde o to jestli je to pravda nebo nás jen houpete :))

manon

Protože běžná norma na chlapa je jedno umyté okno za život a pokud se vystavuješ v okně, jsi moc vidět, stejně jako u mytí schodů – to někteří chlapi taky považuji za ponižující způsob existence. Ale už je to celkem přežitek, tyhle náhledy – naštěstí :) Tak spíš myslím, že sousedi jen tak vtipkují :)

AndreiRanger

Obávám se, že to sranda není. Soused přes chodbu mě taky nemá rád, od doby co jeho žena zjistila, že společné prostory uklízím já, vyfasoval kýbl 😁

Ikdyž mi hlava nebere, přoč se většina mužů stydí za uklízení a pořádek všeobecně, je to tak. I dnešní době se najde spousta lidí co zastává názor, že opravdovej chlap smrdí i na fotce… smutné.

dudu

Manželé by se jednoznačně měli na chodu domácnosti podílet po všech stránkách. Ovšem naskýtá se otázka, proč podle statistik se častěji rozvádějí manželství, kde muž vykonává většinu domácích prací. Naproti tomu lépe funguje vztah pokud se partner větší měrou podílí na rodinném rozpočtu. To druhé straně nikdy nevadí. Jsem starý ženáč žijící s jednou „babou“ téměř čtyřicet let a život mě naučil, že je dobře pokud partnerka respektuje, když chlapská ruka dokáže nejen hebce pohladit, ale někdy též zkrátit uzdu.

anonym

aramah, nehoupu