hippeace

proč mi smazali tu otázku o ptáčkách to je vážná věc když umírají jeden po druhém

Nejlepší odpověď
Drap

To vědí jen ti nahoře

Další odpovědi
www

To by mne zajímalo taky. Asi někomu vadily něčí body 😁 Zlatí a stříbrní mohou nahlásit zatčenou otázku a ta je pak smazána! Zeptej se, není to totiž poprvé !!
A prosím, dej vědět mailem..

hanulka11

pokud tě to tak trápí zeptej se zde

e-mail: info@odpovedi.cz

anonym

Ja bych to neresila . Vzdyt dulezite je , jestli jste se z odpovedi dovedela , proc se tak pipinkum stalo. ☹ Berte to tak , ze my nekdy zlobime Adminky a oni nekdy zlobi nas. Je to podle me vyrovnane. 🙂 -iv-
Pro Drapa : Klaus ?????? 🙂