ROSSI 10

Proč mi sem tam nejde zařadit čtverka u felicie?

Jako by tam něco vadilo, ale nakonec se mi to vždy povede.

PROČ SEM TAM NEMŮŽU ZAŘADIT ČTVERKU U FELICIE?JAKO BY TAM NĚCO ZAVAZELO ALE NAKONEC SE MI TO VŽDY POVEDE ALE NEVÍM ČÍM TO MŮŽE BÝT.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Já bych to dala do servisu, ať si s tím poradí.

Další odpovědi
talka

Mně na felicii taky občas zablbne řazení.
OPRAVA: na fiestě

NexDroid

Špatné synchrony.

jmhad

to je různé – synchrony či vůle v řadící soustavě. Já mám problém s jedničkou.

mosoj

Nevím jak dnes, ale čtyřka bývala přímý převod bez synchronů. Stávalo se že než se to oběhalo šlo to hůře. Zkuste vystihnout otáčky při kterých to jde a v tu dobu řaďte.

Emefej

Dej to do servisu, v domácích podmínkách to laik neopraví.