vlk samotař

Proč mi šedá lišta nefunguje

http://www.ulo­zisko.sk/595445/V­ystrizek.PNG Toto mi naskočí při hledání a zamrzne pc.

Nejlepší odpověď
Bedy

Co používáte za internetový prohlížeč? Mělo by stačit smazat cache prolhížeče.

Pro jistotu ale si od Vás vyžádám výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi buď pošlete vnitřní poštou nebo mi ho eventuelně pošlete na bedy zavináč outlook tečka com
Doplňuji:
Google Chrome sleduje aktivitu svých uživatelů – každá instalace má své klientské číslo a tak teoreticky můžete být dohledatelní, co kdy kde a jak často navštěvujete, apod.

Když zadáváte něco do adresního řádku – když třeba píšete www.odpovedi.cz tak je tam zapnutý našeptávač toto našeptávání je totiž realizováno dotazem na Google (vlastně tak jsou odesílány informace co a jak navštěvujete)

Google Chrome při nějaké chybě odesílá hlášení firmě Google – a v tom hlášení je docela dost i citlivých informací, jako Vaše IP adresa, apod. A Google Chrome taky informuje, kde a kdy bylo staženo apod.

Další, co je docela sporné, je aplikace Google Updater – je to nutná součást všech programů od Google – a zase – při aktualizacích se Google dozví řadu údajů o Vašem počítači.

Google Chrome spouští 5 sekund po spuštění na pozadí domovskou stránku Google – to může vyvolávta pochyby o návštěvnosti stránek.

Zdroj: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/

Další odpovědi
anonym

Šedou lištou se rozumí vyhledávač pod nickem vpravo nahoře. Nevím, proč tak podivně funguje a nefunguje Tobě. Jako hlavní prohlížeč mám nastaven seznam. Včera se mi sice vnucovala nějaká nová verze Googlu, ale s tím už jsem zkušenost udělala (ne dobrou). Mně to běží normálně: zadám do vyhledávače heslo, které chci najít, a načtou se mi přísvěvky s tímto heslem.