maka1

Proč mi Roller Coaster Tycoon neběží na Windows 8?

Roller Coaster Tycoon 3 na operačním systému windows 8.1 mi běží naprosto pomalu, pokaždé když se ve hře setmí.Hru jsem nainstalovl na notebook s temito požadavky. Intel® Core™ i5–3230M CPU @ 2.60GHzVideo Card 1NVIDIA GeForce GT 730MVideo Card 2Intel® HD Graphics 4000Memory 3.9 GB. Zdroj: http://www.po­radte.cz/poci­tace-a-prislusenstvi/29126-rct3-na-w8.html

Nejlepší odpověď
badisko

minimalni pozadavky pro hru … esor: Pentium® III 933 MHz Processor
RAM: 256 MB RAM
Grafická karta: s pamětí 32MB (například nVidia GeForce2 nebo ATI Radeon 7500)
650 MB místa na disku
Původní hra RollerCoaster Tycoon 3

nicmene bych prehodnotil vyber OS a spise provedl ..Downgrade na windows 7 …

Další odpovědi
anonym

Windows 8 zkrátka nejsou dobrá volba, nepřináší nic tak užitečného aby mělo smysl trpět tyhle problémy s kompatibilitou, doporučuji downgrade na mnohem užitečnější Windows 7
Doplňuji:
Windows 7 je dá se říci poslední systém z dílny microsoftu který ještě netrpí zoufalou snahou protlačit do povědomí uživatelů veškeré online produktové portfolio společnosti a netrpí ani tím oblbujícím tabletově/tele­fonním ovládáním, které se na klasický desktop prostě nehodí.