BurTon

Proč mi rádio v autě co nepřehraje formát mp3 nepřehraje ani cda?

Doplňuji:
vypálil jsem to na CD-R jako Audio CD… a rádio píše chyba ve čtení disku.

Odpovědi
Kric.ouwner

Protože třeba na CD není a strkáte to mezi rádio a palubku , nebo je rozbité 😉…

Hykam

Pokud se snažíte písničky přehrávat přes USB vstup, pravděpodobně to neumí, podívejte se do manuálu, jaký formáty autorádio podporuje.
Ovšem pokud má autorádio cd přehrávač, tak formát cda by měl přehrát. V tom případě je v autorádiu nějaká chyba.

Doplnění:
Ještě teda zkontrolujte jestli rádio podporuje CD-R. Některá autorádia nepodporují oba dva typy CD

anonym

Některé CD mechaniky, vč. autorádií, zejména staršího data, neuměly přehrávat vypalovaná CD, pouze lisovaná (originály).
Pokud je rádio novější, zjistíš v manuálu, jestli umí MP3. Pokud nepřehrává ani *.cda, může být CD poškrábané, špinavé atd.