Proč mi při posouvání stránky kolečkem myši stránka přeskakuje nahoru a dolu?

Objevil se mi problém. Když používám kolečko myši a chci třeba rolovat stránku, nebo přiblížit něco i ve hře, často to přeskakuje a stránka nebo hra je posouvají opačným směrem. Vždy na přeskáčku, chvíli se to posouvá naho a ve vteřině zase nahoru a pořád dokola. I po restartování počítače to tak je. Už se mi to někdy v minulosti stalo i s jinou myší, ale samo to po delší době přešlo. Ale nevíte, jak se toho dá zbavit hned? Celkem to rozčiluje
Doplňuji:
česílko - vyzkoušela jsem, ale nic se nezměnilo, stále se to tak sekavě posouvá nahoru a dolu

pájo - to ne, kolečko přimáčklé není a když kolečkem točím, tak ani nehýbu myší a přesto se to tak sekavě posouvá dál

+ zkoušela jsem jinou myš, vypadá to, že problémy způsobuje jen ta jedna myš. Taky jsem zkoušela ovladač myši odinstalovat a nainstalovat, ale stále to takhle blbne :(
Není chyba třeba někde v tlačítku klávesnice? Například tu a tam omylem zmáčknu tlačítko "insert/scroll" a scroll je přece rolování...ale když to tlačítko zmáčknu znovu, tak to nic nenapraví, ale třeba jestli nějaké jiné tlačítko něco podobného nezpůsobuje s interakcí s myší

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

S tímhle jsem se párkrát už setkal. Pomohlo myš rozdělat a vyčistit. Samozřejmě i kolečko.
U své myši jsem si dokonce musel vzít kousek izolepy (nebo můžete vzít i papírek) a podložit tím tyčku kolečka - ono ten plast se "obrousil" a tak "blbnul". je to trošku "patmatovské", ale s tímhle už jedu takle asi rok a něco.

Další odpovědi:

Zlatý

A nemáte na myši kolečko přimáčknuté, tzn., že jste si aktivovala automatický posun ovládaný nikoli kolečkem samotným, ale ovládaný pohyby celé myši?

V nastavení - ovl. panely - myš. Zkusit změnit citlivost na tlačítka, řádkování kolečka, přeinstalovat ovladač.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.