Natee

Proč mi při otevření úst lupe u čelistního kloubu?

Je mi patnáct a když posledním týdnem otevřu ústa, mluvím, nebo jím, lupe mi jakoby v dolní čelisti na pravé straně. Možná je to tím, že jsem teď dost ústa používala; žvýkačky.. Jak se toho zbavit? Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
bolak

Pravděpodobně je jenom namožnená, může to bejt počátek zánětu, přestaň žvejkat jako zběsilá, nechoď moc do zimy a uvidíš jak se to vyvine. Dokavaď to „jenom“ lupe, tak je to ještě dobrý.

„možná je to tím že jsem teď ústa dost používala“ , to je dobrý, to někdy použiju :) ..pane doktor bolí mě oko?… zánět, no to teda nevim.. a nemůže to bejt jen tím, že teď poslední doubou dost koukám?

Další odpovědi
briketka10

víš mě bude téměř 50 a takto mi lupou obě čelisti snad odjakživa a myslím, že se toho nezbavíš :D