erresiel

Proč mi přestává hrát zvuk u notebooku?

Mám notebook značky acer, někdy mi normálně hraje zvuj, filmy písničky, jenže pak se najednou rozhodne že bude lepší mě štvát a zvuk přestane uplně jít, po restartování zase jde ale někdy se stává že pul hodinu po restartování zase nejde, neví někdo co s tím? nemáte podobné problémy?
Přeplnění není ale mohlo by v tom být i to že tam mám naistalované skoro všechny dodatky the sims 3? Protože od té doby co to tam mám se děje to s tím zvukem a navíc počítač pracuje naplno ikdyž hra není zapnutá.

Odpovědi
anonym

Spíš budeš mít v paměti nějakého rezidenta, který se ti ´bije´ s ovladačem zvukovky.
Zkontroluj si, co ti v paměti běží a povzpomínej, co sis v poslední době instalovala.