tony2412

Proč mi přestalo fungovat tlačítko hlasitosti u mobilu s Androidem 5.0 Lollipop?

Pořád se mi objevoval při dotyku displeje nápis"Please don't shelter the red zone or press (tlačítko hlasitosti+back)a obrázek mobilu se začervenalou horní částí telefonu a s animací mačkání těch dvou tlačítek,sice tam bylo mačkáno to tlačítko nahoře napravo pro vypnutí displeje,nevím co to po mě chtělo,ani se nedal vypnout mobil,jakmile mi vyskočila nabídka vypnout nebo restartovat,a já se dotkl displeje tak přes to vyskočil ten obrázek mobilu s tím anglickým nápisem a nereagovalo to,musel jsem vyndat baterii,teď mi nefunguje tlačítko hlasitosti,a ta animace se už zase párkrát objevila,nevíte co to znamená?Ten chytrej telefon ze mě dělá blbce a směje se mi..

Odpovědi
jozefnovotny

Reklamovat