Elekrikář

proč mi přestalo fungovat heslo na otázkách k 2946098@gmail.com

nefunkční heslo

Nejlepší odpověď
PostApMan

To Vám neporadím, požádejte o vygenerování nového a následně si ho nechte zaslat na svůj e-mail.

Provede to na této adrese :
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zapomenu­te-heslo

Další odpovědi
Michal

Nezapomněl jste se přihlásit a zatrhnout funkci „stále“,pokud ano,potom je zkušenější kolega,který vám psal přede mnou.V nejhoším se spojte s adminem.

elektrikář

Díky zvládnul jsem to.Zas to funguje jak má. Ještě jak otázku smazat, ať tu nezabírá místo .Ď.