quentos

Proč mi přehrávač odmítá přehrát (nota bene originál!!!) CD?

Nehovořím obecně – jde o jedno konkrétní CD. Přehrávač nemá problém ani s vypalovanými, toto je však originál. Po vložení CD se chová, jako by tam žádné nebylo…
Doplňuji:
to CD je fungl nové, je tedy vyloučeno jakékoli poškození i vliv slunce…

Nejlepší odpověď
Funna

Bohužel i nové cd může být vadné, zvlášť pokud nikdy předtím nejelo…problém může být i v mechanice…o­riginálky se nevypalují, ale „vytláčí“, stát se mohlo cokoliv…takže pokud ho nenačte ani jiný PC, tak ti nezbývá než reklamace…

Doplňuji:
teď mi došlo, že píšeš o přehrávači, ne o počítači…problém může být i s kodeky…to, že přehraje staré a vypalované CD neznamená, že přehraje novější a jinak „zakódovanou“ originálku…my bychom bez pravidelného přihrávání firmware do domácího kina hodně filmů neviděli, protože by se nenačetly…

Další odpovědi
anonym

Zkusila bych jiný přehrávač. Pokud nepůjde přehrát ani tam, šla bych je reklamovat.
Už se mi také stalo, že jsem si za 4 stovky pořídila zmetek.
V případě, že vyloučíš chybu u CD, bych teprve přemýšlela, co je v nepořádku s přehrávačem.

honza19hk

I nové CD může být zmetek.Krom toho zkus tedy iný přehrávač a nebo si k němu stáhni kodeky.

SonsyMite

Není CD nějakým způsobem poškozeno? I třeba slunečním svitem? Potom tam může být taky softwarový problém. Dříve šlo?