Avatar uživatele
quentos

Proč mi přehrávač odmítá přehrát (nota bene originál!!!) CD?

Nehovořím obecně – jde o jedno konkrétní CD. Přehrávač nemá problém ani s vypalovanými, toto je však originál. Po vložení CD se chová, jako by tam žádné nebylo…
Doplňuji:
to CD je fungl nové, je tedy vyloučeno jakékoli poškození i vliv slunce…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, SonsyMite, anonym před 4290 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

Bohužel i nové cd může být vadné, zvlášť pokud nikdy předtím nejelo…problém může být i v mechanice…o­riginálky se nevypalují, ale „vytláčí“, stát se mohlo cokoliv…takže pokud ho nenačte ani jiný PC, tak ti nezbývá než reklamace…

Doplňuji:
teď mi došlo, že píšeš o přehrávači, ne o počítači…problém může být i s kodeky…to, že přehraje staré a vypalované CD neznamená, že přehraje novější a jinak „zakódovanou“ originálku…my bychom bez pravidelného přihrávání firmware do domácího kina hodně filmů neviděli, protože by se nenačetly…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkusila bych jiný přehrávač. Pokud nepůjde přehrát ani tam, šla bych je reklamovat.
Už se mi také stalo, že jsem si za 4 stovky pořídila zmetek.
V případě, že vyloučíš chybu u CD, bych teprve přemýšlela, co je v nepořádku s přehrávačem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

I nové CD může být zmetek.Krom toho zkus tedy iný přehrávač a nebo si k němu stáhni kodeky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Není CD nějakým způsobem poškozeno? I třeba slunečním svitem? Potom tam může být taky softwarový problém. Dříve šlo?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika