Mili @

Proč mi přehazují otázky do anket a zábavy?

Miroslavest – poraď, jak z toho ven…
Už jsi tu něco takového psal…
Doplňuji:
Dala bych vám palec jako souhlas, ale už ani ten nemám…!
:-p

Nejlepší odpověď
annas

Nerada připomínám diskuzi, která probíhala v srpnu a kde se mluvilo o bodování.
Přece lze diskutovat i v nově zavedené rubrice, ale samozřejmě bez bodů. Všichni diskutující tvrdili, že jim nejde o body. Proč se tedy diví, když jejich názorové otázky přesunou administrátoři do nové rubriky. Nejde jen o zábavu, hry, ale i názory.
I já jsem vložila názorové otázky, ale bohužel téměř žádná odezva, zatímco na hlavní straně se o nich diskutovalo víc.

Další odpovědi
anonym

nejste jediná koho to štve,ale asi stím nic neuděláme,bud se stím smíříme nebo to tady zabalíme a at si tady zůstanou jen jedinci co všechno vědí a znají každou odpověd,a my co nic nevíme a jen pokládáme blbé otázky budeme šoupnuti do kategorie zábyvy aby se ti chytří nad námi mohli bavit
Doplňuji:
nepotřebuji palec potřebuji ventilovat nahromaděnou zlost:D

Jahoda

Podle admina tam patří. Podle nás – uživatelů ne a většinu (včetně mě) to ser*…!!

aramah

Dám jednu otázku za rok a je fuč,admin škaredej. :(

mosoj

Ano, správně se ptáte. Miroslavst zcela určitě ví proč to takhle dopadlo.
Doplňuji:
Pro Mossoj:
Jste stejně já, takže žádné lamentování sám proti sobě. No to se povedlo Ti co věří že jste já mi dali palec. Zkuste takhle říci panu Miroslavovist aby dělal to co chcete vy.
Jinak doporučuji zjistit si historii tohoto problému. Jste tady opravdu krátce.

kropitko

Když nejste schopna zařadit otázku správně, tak ji musí zařadit admin. Vy se tady snažíte měnit pravidla, rozčilujete se, že nemáte palce. Já bych doporučila, pokud nechcete respektovat pravidla tohoto serveru, aby jste si vyhlédla nějaký jiný, případně si založila vlastní se svými vlastními pravidly.

Jediný důvod proč se rozčilujete je ten, že jste hraboši bodů a pokud je otázka přeřazena, tak to nemůžete strávit.

to Jahoda, k neuvěření, jak se dokáže někdo rychle překabátit,,ty tam jsou Vaše zásady,,kam vítr, tam plášť
Doplňuji:
to ano Annas na hlavní straně se diskutovalo o stošest, jelikož za to byly body,,,ddd. kdo by se pouštěl do diskuze bez bodů. A nevymlouvejte se na to, že na vaše otázky zde nikdo neodpovídá, jelikož je tu nevidí…

led

Je škoda, že niektorí užívatelia trvajú na zaradení názorov do bodovacích kategórií. Som rada, že v tejto kategórii svoj názor môžeme povedať bez bodovania

Mossoj

Asi nejste paní mili@ naladěna na správnou notu a někomu se to nelíbí.
Mosoji nechte pana miroslavsta napokoji to se k vám nehodí.
Doplňuji:
Pro mosoj: Jaképak lamentování. Historii dobře znám. Jsem tu sice krátce jako Mossoj,ale jinak tu jsem od února a to dobře víš.

Miroslavst

byla mi dána rada, abych vám mosoji důrazně sdělil co je to ignorace.
Ignorujte mě, buďte tak laskav a neberte si mé jméno do úst.
Neodpovídejte na mé otázky ani nijak nereagujte.
Kašlete na mě, jsem pro vás jen vzduch. Je to jasné?

mosoj

Pokud vím tak jedinou radu a podotýkám, že správnou, jsem vám dal o tom jak přenést fotku přes bluetooth z mobilu do PC.
Jinak o žádné radě pro vás,alespoň v poslední době nevím.

Ten tipec bych nezmiňoval kdyby jste s tím nezačal vy, včera nebo převčírem. Hledat to nebudu. Navíc jsem to já ani první nevyslovil, ale souhlasím s tím.

A teď vašimi slovy. Psát si sem budu kdy budu chtít já a na vás to vůbec nezáleží.

rynek878

Mosoji,naprosto s Vámi souhlasím,někdo si zde chtěl udělat svůj chatovací web,ale nějak jim to nejde a to je moooc dobře.

kropitko

No dobře to není,,že jim to nejde. Teď z toho viní všechny okolo, jen ne sebe. Dokonce se rozčilují na autora stránek, že jim tuto možnost konečně umožnil,,,

1popelka1

Taky to nechápu, konečně je rubrika, kde se dá chatovat o čemkoli a otázky takového charakteru nepřekáží na hlavní stránce a chatujícím uživatelům nový prostor, určený jen a jen pro ně, vadí? PROČ?????????­??????? Vždyť by měli být rádi, že mají tu možnost a admin jejich otázky/neotázky, které neodpovídají kodexu, nemaže…

kropitko

Já tomu vůbec nerozumím, podle mého potřebují ukázat jak se to dá také dělat trochu jinak,,oni nejsou toho asi schopni,,,,jdu na to, snad se někdo připojí,,,

1popelka1

Mám teď problém s připojením, ale ráda se do diskuze zapojím :) Možná by mohl admin vytvořit tutorial, jak používat Ankety, když to někteří nechápou… :)))

kropitko

Máte pravdu, já jsem to tam rozjela a zjistila jsem, že je to dost nepřehlené,,,

annas

Kropítko, snad admin. ještě některé nedostatky vylepší. Je to velká změna.

annas

Já jsem se bláhově domnívala, že všichni budou spokojeni, když diskuze zůstala zachovaná, ale není to tak…

mosoj

Tak se opravuji těch odpovědí na vaše otázky bylo o něco víc, ale myslím si že byly všechny správné.

aramah

Už nemám ani jeden paleček,to je omezování že jo?

anonym

Mosoji umíte se někdy chovat slušně a nevyjadřovat se k ostatním?