Pokročilý

Proč mi ,,prdí" televize?

Mám novou televizi LG, a stále mi prdí reproduktory,nemůžu to ani pořádně zesílit. a to mám tv zesílenou na 36%, digi. přijímač na 100%. Když pouštím film, vše je v pořádku. Není možné že by to bylo přijímačem? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

On chtěl poradit, a né že si začněte z něj dělat srandu..

Stříbrný

Zkus ještě dodat víc info: jde o repro přímo v televizi, nebo máš vyvedené externí bedny? Zkusils naopak - na 100% TV a zeslabit digi přijímač? Nemáš náhodou TV připojenou v jiné (fyzicky vzdálené od druhé) zásuvce 230V, než ten přijímač? - pokud ano, zkus je dát na jednu zásuvku za pomoci "psa" nebo roztrojky. Někdy pomůže i taková hloupost, jako vytáhnout od jednoho z přístrojů vidlici napájení (230V) ze zásuvky a vrátit ji tam otočenou (to pak může znamenat chybu v konstrukci přístroje), jde-li ovšem o dvoupólový přívod, zástrčku s kolíkem přirozeně neotočíš.

Bronzový

Asi trpí nadýmáním, zkus jí hodit nějakej endiaron

Zlatý

Kdo prdí zdraví si tvrdí.

Zlatý

servis?

;-)

Bronzový

Hlavně, že nesmrdí. Nebo ano?

Zlatý

Já mám samsung a mně zase vrní, tady ty repráky v těch novejch televizích jsou úplně nahovno a nedá se s tím nic dělat. Já abych to nemusel reklamovat hned druhý den po nákupu (což by bylo stejně k ničemu, protože předpokládám že výrobce se na tom snažil ušetřil, a tak budou mít všechny televize stejného druhu takhle blbej zvuk), jsem to vyřešil tím že jsem si koupil za 200Kč repráky k počítači, a ty připojil na konektor pro sluchátka co je po straně televize, takže tím obejdu reproduktory televize.

A to mám ještě televizi propojenou s počítačem, takže když pouštím film z PC, tak zvuk jde přes kabel do repráků televize a tam přes ten bypass do PC repráků které jsem umístil po stranách televize. Pak to ještě trochu trochu bzučelo, ale stačilo ubrat hlasitost na televizi a kompenzovat ho přidáním volume na settopboxu, případně na počítači (když pouštím film z PC) a jde to perfektně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.