hubickova

Proč mi pořád vyskakuje wifina?

Surfuju po netu na notebooku a pravidelně asi po hodině,co je noťas zapnutý,tak se mi ztratí připojení.Trvá to tak deset patnáct minut a pak je vše o.k.Může to být třeba i tím,že notebook je už starší?Když si zobrazím tabulku bezdrátového připojení,tak to píše že síla signálu je vynikající.Tak ne­vím…

Odpovědi
terisekcz

Mě to píše omezeno..nebo výpadek…já se vždy odpojím a připojím a funguje asi 3 hodiny 🙂

McArthur

Jednou z možných příčin je, že v okolí je mnoho WiFi sítí, které se vzájemně ruší. Zkus se na to podívat např. programem inSSIDer (odkaz: http://www.slu­necnice.cz/sw/in­ssider/ ). Program je v angličtině, myslím ale, že rychle pochopíš, co Ti říká.

Adula.57

Taky se mi to stávalo, nevím čím to je, ale museli jsme si pořídit novou wifi. Od tý doby je to v pořádku.

gecco

…„tím,že notebook je už starší“… – to, velmi pravděpodobně, nebude…
😉
Na druhou stranu – příčin může být mnoho (od přehřívání po výpadky providera), že vřele doporučuju – zavolej si odborníka (nebo aspoň šikovnýho souseda) – tohle asi sama nevyřešíš…
😉