Pokročilý

Proč mi pořád hnisá piercing v pupíku? (už ho mám skoro půl roku)?

Už mám skoro půl roku piercing v pupíku a docela často mi z toho teče hnis nebo mi to přijde jako hnis,ale už nebolí.Co s tím?Nějaký krém?Poradí te ,prosím.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

hojky, já všecko dezinfikuju olejem z čajovníku - tea tree oil. Dověděla jsem se o tom právě z doslechu o slečně, které taky vytrvale hnisal piercing a nic jí nepomáhalo, ani silné antibiotické masti. Až po tom olejíčku se to prý zahojilo a od té doby má pokoj. Dá se to koupit v lékárně nebo v některých drogeriích, lahvička stojí cca 150 korun, ale vydrží hodně dlouho.

Další odpovědi:

Pokročilý

Myslím, že je to celkem normální :)) Všude co jsem tak načetla se píše, že právě pupík se hojí nejdelší dobu - klidně i rok. Já osobně sice pupík nemám, ale mám nos, kterej mi taky opakovaně hnisal, pak byl třeba měsíc v pohodě a pak znovu. Podle mého je nejlepší normální dezinfekce jako, že si tim vždycky jen ten pupík nastříkáš a dobrý. Tyhle krémy jako Framykoin apod. já vůbec ráda nemám, přijde mi, že to akorát ještě víc rozleptá.. Hlavně to nevzdávej a vydrž, on se zahojí ;))

Bronzový

Mám taky piercing v pupku (asi tak 8 let) a v salónu mi doporučili polévat ránu vodou s rozpuštěnou solí. Rána se vysuší a přestane hnisat. Doporučuji. Rána se mi zahojila tak 3 týdny po propíchnutí.
Hrnek vody + 2 lžičky jedlé soli, ráno i večer.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.