Kelt

Proč mi počítač nevydává žádné zvuky?

Sledoval jsem si na počítači filmy, poslouchal hudbu a najednou neslyším nic přes sluchátka, dokonce není slyšet startování počítače a přitom mám zvuk nastavený na 90% a zvuk nereaguje na žádnou změnu. Přitom filmy mají dobrou kvalitu. Jediná věc, kterou jsem udělal, že jsem stahoval filmy a několik přehrávačů. V čem může být chyba, na co bych se měl podívat, abych zvuk zase slyšel. Děkuji.

Odpovědi
Tw!st

Zkuste v ovládacích panelech Zvuk jestli tam máte nastavené vaše reproduktory/sluchát­ka. Jinak zkuste aktualizovat ovladače.