Galax

Proč mi pájka nehoří ???

Dobrý den, koupil jsem si plynovou pájku na plyn do zapalovače… bylo to ok, ale pak se to nějak pokazilo a pájka nehoří..... plyn tam je … dokonce jsem kupoval nový a nic… když zmáčknu spoušť, tak pájka škrtne, syčí ale nehoří… když syčící pájku zapálím o jiný zapalovač, hoří asi jako svíčka s knotem 1,5 mm… (strašně malý plamen) … pájka jede na plyn do zapalovačů… nevíte čím by to mohlo být? a jak jí opravit? děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Asi bude ucpána tryska či co to má, zkusil bych zajít s pájkou do prodejny a poradit se..

Další odpovědi
anonym

Podle všeho je závada v trysce.
Já to vidím jako nejschůdnější na bezodkladnou reklamaci.
Sice nevím o jaký model se jedná, ale bez ohledu na cenu i levný výrobek musí být funkční.

casey

Napada mi jedine pricpana tryska. Kapalny plyn musi vyvijet dostatecny tlak na to, aby plaminek horel tak maly. A jestli bylo drive ok, tak nepredpokladam, ze by jsi snizil prisun plynu. Jestli tedy pajka nejakou regulaci ma. U zapalovacu se to nekdy stalo.