proc mi novy dvd prehravac neprehrava nejake filmy a ten stary to dela bez problemu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záleží, které formáty nový DVD přehrávač podporuje - vím, že řada přehrávačů, zvláště těch drahých značkových, má problémy s formátem DivX, ale i dalšími.
Proto než něco stáhnete, tak se ujistěte, v jakém formátu to je a porovnejte to s přehrávačem, zda-li ten formát podporuje.
Většinou formáty jsou nalepené nebo natisknuté přímo na přehrávači nebo není problém kouknout do manuálu či na internet.

Nejbezpečnější volba je formát MPEG2, to přehraje snad každý přehrávač, s MPEG-4 taky většinou není problém. Naopak DivX nebo Xvid nemusí přehrát každý přehrávač.

Nejlepší podporu formátů mají levnější přehrávače ze super/hypermarketu, co stojí někde ani ne tisícovku, ty snad přehrají vše, co vím ze zkušeností, sám jeden takový přehrávač mám. Je to nějaký SIlvercrest a funguje mi bez problému už asi 6-7 let.

Další odpovědi:

Pokročilý

Nejdříve napište typ přehravače, předpokládám že by to mohlo být formátem videa.

Zlatý

Stáhněte si odněkud MediaInfo, z kterého zjistíte formát videa a ten pak porovnejte s formáty, které přehrávač podporuje.

Zdroj: http://www.slunecnice.cz/sw/me diainfo/

Diskuze k otázce

Bronzový

l564

Ono to může být že nějaké přehrávače mají ochranu proti nelegálním věcem = pálená DVD

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.