kuřecí

Proč mi nereagují sluchátka po zapojení?

Sice jsem se už jednou ptala, ale kloudná odpoveď nebyla.
Ptám se tedy znovu. Mám mobilní telefon NOKIA 700 → http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/nokia-700/

Mám originální sluchátka od nokie… přestaly po zapojení do telefonu reagovat. Není vada ve sluchátkách, ale v telefonu. Nereaguje na žádná sluchátka. Jednou jsem s tím už byla v servisu, tam to opravili, jenže po třech dnech to zase přestalo fungovat. Někde jsem četla, že se sem sluchátka zasouvají šikmo… ale nevím. Poraďte mi, jestli někdo nevíte, co jsem udělala za chybu?? Proč přestaly reagovat? Zdířka ani knot od sluchátek nejsou zmečištěná :( :(: :(

Odpovědi
klob1

Možná tam dají ten nejlevnější konektor, pak to rádo odchází, možná obyčejné plíšky. Jinak tedy se podívat jak jsou ve vnitř ty kontakty a potom podle nich to zasouvat. Možná se tam dělá na desce studený spoj? Ale to by pak bylo trochu zvláštní. Spíš si myslím, že je to v tom konektoru ty kontaktní plíšky. Tak by chtělo vědět, co v tom servise skutečně opravují? Měli by ti říci závadu, která tam byla, a pokud se vyskytuje stále, tak něco nebude skutečně v pořádku a jednalo by se o vadu třeba z výroby nebo špatný servis.
Je ten mobil v záruce? Nebo již není? Pokud je v záruce, tak stále stejná závada, je nárok na vrácení peněz nebo výměnu za nový jiný.