bartisko 1

proc mi neprislo ukonceni domaciho vezeni vstahuje se na vsechny?

Nejlepší odpověď
badisko

co ti tak asi v domacim vezeni muze chybet ze na to tak moc spechas,.!!! mas skaredou starou nebo oco jde?…promin jen mo to nejak hlava nebere…

Další odpovědi
Drap

Když ti nepřišlo, tak zatím soud nerozhodl. Pokud se na tebe amnestie vztahuje, tak ti dají vědět. Zatím jsi pořád ve výkomu trestu.

sio

http://www.no­vinky.cz/krimi/289833-vymaz-podminek-tisicum-amnestovanych-bude-trvat-az-rok.html