Zbynas

Proč mi nelze vytvořit klasicky fungující druhý účet?

Navazuji na předchozí dotaz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jako-spravce-nemam-prava-vytvorit-slozku-co-s-tim-2

Vytvořil jsem si jak klasický, tak druhý admin účet. Ovšem po přihlášení do jakéhokoliv z nich mi to píše, že je účet dočasný a veškeré vytvořené soubory a složky budou po odhlášení smazány.

Hlavní problém, že nejde na C:/ vytvořit složka, přetrvává i u těchto účtů.
Doplňuji:
To máš asi pravdu, že win nedokázaly vytvořit úplně účet, když nemůžu ani já vytvářet složky. SSD disk s winama má volných 1,2 GB ze 40 GB. Antivirem to není, mám Avast a dělá to, i když vypnu všechny štíty.

Odpovědi
anonym

Win nedokázaly načíst (případně ani vytvořit) data uživatelského profilu…

  • co antivir?
  • jak máš plný disk? – spusť si scandisk, defrag

Doplňuji:
Tak defrag na SSD ne…
😉
Ale ten scandisk si pusť.
1,2 GB není mnoho.
Takže si ještě zkontroluj swap (tempy…).
A v Avastu spusť Test po restartu (nebo si proskenuj http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ ).

Shaohao

reinstal win na cistej, z toho co jsem tak cetl, tak to „nekdo“ odvedl „odbornou“ praci pri pouzivani pc ala „klasicky priklad“ jak BFU instaluje mys…

ptáč

Jp jo, pořád se něco děje. Jestli stáhneš protilidský názor z http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-stahnu-knihu-proc-muzi-miluji-potvory tak já ti poradím. Tududumtum. Přenesu nastavení pomocí podrobnosti více než tvoje, http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/transfer-files-settings-from-another-computer#1TC=win­dows-7 jsem zkopíroval hlavní, o co mě šlo, moje konfigurace admin účtu – běžný účet. Název programu na „Migrace“ nemohu ověřit, data user režimu by měly obsahovat hlavně nastavení plochy, pak jakousi správu v taskmgr, upřesním co to je, je zbytečné aby obsahovaly kopie složek, celkem by se nabízelo třeba 5 Gb. Přebytečné usery vymazat ať nežerou místo. SSD? Chránit disk zrušením naplánované (task) deflag.. samozřejmost?

Bývalý windowsák, zmokl jsem a hovno si pamatuju.

Zbynas

Aha, stačilo zajít na wiki :D

Zbynas

Co je BFU?

cochee

Bloody Fucking User, česky Běžnej Franta Uživatel :)