david22

Proč mi někdy nejde soubor MP3 přehrát v klasickém playeru(např. BS player), ale jdou třeba v přehrávači GOM ?

Otázku už jsem položil před časem. Tentokrát uvádím i příklad dvou stejných mp3 souborů. Jeden přehrát jde, druhý ne?
Poradíte, v čem je rozdíl?

Tato jde bez problému přehrát:
http://www.uloz­.to/x9UHCLd/po­veste-ho-vejs1-mp3

Tato je problematická:
http://www.uloz­.to/x9yg2Gg/po­veste-ho-vejs2-mp3
Tyto problémové MP3 soubory nejdou přehrát nejen v BSplayeru, ale ani ve Winampu a ani ve Windows media playeru… Pouze v jakýchsi univerzálních playerech jako je GOM, nebo AVPplayer.
Navíc nejde přehrát ani v MP3 přehrávači, ozývá se pouze přerušovaný šum, nebo jakési zrychlené přehrávání hudby s šumem.
Doplňuji:
Fyzik> staženo špatně to určitě není. Ty MP3 jsem odnikud nestahoval. Já jsem je teď nahrál na uloz.to pouze proto, abych mohl vám demonstrovat jednu funkční a jednu špatnou MP3.

Spíše si myslím, že bude vadná vlivem poškození, virem atd … nevím – právě proto se obracím Odpovedi.cz, jestli by někdo poradil.

Odpovědi
Fyzik

Myslím si, že to je špatně stažené.

Zkuste to stáhnout znovu.

Pokud problém přetrvává, obraťte se na provozovatele Vašeho internetového připojení.
Doplňuji:
Já měl vždy stejné výsledky, když nám vypadával internet a ztrácely se proto pakety. Poškození virem mi přijde nepravděpodobné, jedině snad nějaké kopírování, kdy se přerušil tok. Nic jiného mě nenapadá. ;)