david22

Proč mi někdy nejde soubor MP3 přehrát v klasickém playeru(např. BS player)ale jdou třeba v přehrávači GOM.

Ty, co nejdou v BSplayeru, mi nejdou přehrát ani v MP3 přehrávači, ozývá se pouze přerušovaný šum, nebo jakési zrychlené přehrávání hudby s šumem.
Doplňuji:
beer> jenže tyto problémové MP3 soubory nejdou přehrát nejen v BSplayeru, ale ani ve Winampu a ani ve Windows media playeru… Pouze v jakýchsi univerzálních playerech jako je GOM, nebo AVPplayer.

Nejlepší odpověď
beer

BS. player je primárně určen pro přehrávání videí, na přehrávání hudby vhodný ale není.
Pokud nejdou mp3 přehrát ani jinde, pravděpodobně půjde o poškozené, či jinak upravené soubory.