Kapicka

Proč mi nejdou úplně odstranit ikony z tray oblasti?

Prohledala jsem všechny složky a všechny určité soubory jsem odstranila,ale stále mám v tray oblasti ty ikony ačkoliv jsou zatím neaktivní.Jak je to možné?Dají se nějak odstranit?
http://www.q3­.cz/images/20I­kony_tray.png

Nejlepší odpověď
www

Tento problém nemám, mrkni proto sem.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=tra­y+oblast+odstra­nit+ikony&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
pl4toon

Odinstalujte konvenčně program > Ovládací panely > Programy a funkce.
Pokud jste „ručně“ mazala soubory a složky programu (součásti programu), je možné že díky tomu nepůjde normálně odinstalovat. V tom případě program nainstalujte znovu, tím dojde k ‚opravě‘ a pak by měl jít odinstalovat.