Pokročilý

Proč mi nejdou tisknout obrázky na tiskárně?

Tiskárna je sice starší Canon PIXMA ip 1500,ale psané dokumenty tiskne dobře,proč ne obrázky?Mám si něco stáhnout k tiskárně?
Doplňuji:
Asi jsem to popsala nepřesně - obrázky jdou vytisknout,ale jde to špatně vidět - třeba chci si vytisknout trasu z Mapy.cz a jde vidět jen zvýrazněná trasa a nic víc-ulice a další

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to rozbitý!!! - viz známý vtip na téma ´blázni´...
___
Hele - tiskneš obrázky ze stejnýho programu, jako "psané dokumenty"??? - asi né, viď? - takže:
1. Z jakého programu ti tiskárna nechce tisknout a jak ji tam máš nainstalovánu (a nastavenu)?
2. Zkoušela jsi tisk grafiky i z jiného programu?
3. Co to - namísto tisku, hlásí? (nebo se prostě nic neděje? - co je v tiskové frontě)?
4. Jaký máš OS?
___
Pokud některou z otázek neumíš zodpovědět, klidně se (v Diskusi) ptej - kudy na to.
Pokud ale neumíš zodpovědět žádnou - zavolej si někoho znalejšího (servismena) - auto bys asi taky neopravovala podle rad mailem, ne?
;-)
Doplňuji:
A to je jiná...
;-)
1. nastav si sytost tisku (někde v nastavení - Kvalita tisku, zřejmě tam máš nastaveno ´náhled´ nebo něco podobného - nastav Vysokou kvalitu)
2. mohou být ´přischlé´ hlavy, pokud nepomůže 1. vyčisti je

Další odpovědi:

Stříbrný

Pro tisk z Map.cz doporučím použít odkaz
pro tisk (v pravém dolním rohu mapy).
Pak by se mapa měla vytisknout kvalitně.
(Alespoň mně to tak ještě nedávno fungovalo.)

Přímo s touto tiskárnou zkušenosti nemám, ale u jiných starších tiskáren
jsem obrázky musela tisknout "jako fotografii" (bylo to někde v nastavení
vlastností tisku, ale z hlavy už přesně nevím, kde přesně to hledat).

Zlatý

Otázek jak u výslechu. Každá Canon tiskárna má volbu v menu "údržba" testovací vzorek trysek. Vytiskni ho a napiš co ti to vytisklo. Pokud nebude tento tisk kompletní, nemáš barvu nebo jsou zaschlé trysky tiskové hlavy.
S OS to nemá nic společného. Všechny volby se volí v ovladači tiskárny. Tiskárna má dvě kazety. Jednu černou (pigmentovou) pro tisk černobílého tisku a jednu barevnou společnou pro všechny tři barvy C,M Y ( dyje) !!! Pokud tiskneš bez barvy jsou zřejmě již příslušné trysky caput.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.