kuřecí

Proč mi nejdou stahovat aplikace z Nokia obchodu?

http://store.o­vi.com/conten­t/202924 – chtěla bych si stáhnout přes počítač tyto stopky, ale nevím jak… nevíte proč?? Nebo nevíte o nějakém portálu pro nokie a symbiany, kde jde vše stáhnout bez problémů?

Odpovědi
martin61

Mě na můj starý telefon Nokia C5–03 již nejde stáhnout žádná apliakce. Nevím přesně čím to je, ale doporučil bych koupi nového telefonu :) Dnes telefony s Androidem začínají na nějakých 1500,– Kč a s Windows Phone 8.0 už na nějakých 3000,– Kč.