Pavlina.K

Proč mi nejdou spustit hry na pc?

Chci se zeptat v čem asi bude problém, že mi nejdou spustit hry… Vím, že není problém v těch hrách, ale v počítači (win7). Minulý týden jsem mazala nepotřebné soubory a asi jsem omylem něco vymazala s nimi. Dřív mi ty hry normálně šly, ale teď když je chci zapnout, tak se načítají a pak z ničeho nic spadnou a ani to nenapíše důvod. prostě to jen spadne.. Dělá mi to u všech her (stažených i ty co pouštím přes cd). Prosím poradíte mi co s tím?

Odpovědi
setapouch

Příčina se pravděpodobně dá zjistit v aplikačním logu v prohlížeči událostí.

geekocz

Máš nainstalovaný DirectX?