Proc mi nejdou na pc hry s 3Ghz?

Prosim poradte esi to muhu nejak viresit mam pocitac a na nem 2.9 Ghz ale nejdou my na nem hry ktery mam 3 Ghz tak esi by to slo nejak vyresit dekuju za odpoved

Odpovědi
Retko

Jaky hry ti nejdou. A co presne ti nejde. Jaky chyby? Co ti to pise/dela? Jaky mas operacni system?

S tim co pises, ti asi nikdo neporadi.
Pises, ze nejdou hry, ktere maji 3GHZ. Nevim co tim myslis.

domííík

tak to mas asi zaplneny c disk v pocitaci zkus ho vycistit a uvides treba to uz pude a nebo ta hra ma vice dilu ktere musis mit predem nainstalovane

lukas

Musíš si číst pozorně všechny požadavky hry, CPU-procesor, který má 3GHz patrně nebude jediný požadavek.
Pro hraní náročnějších her je mnohem důležitější grafická karta!
Další věc je také operační paměť „RAM“.