Všeználek

Proč mi nejde zvuk z monitoru? Jaký je problém??

Chtěl bych se zeptat proč mi nejde zvuk z monitoru.Dám to na maximální hlasitost ale pořád se nic neděje,tak jestli se s tím třeba nemá něco udělat v PC,nějak nastavit nebo něco.

Dík za odpovědi.
Doplňuji:
Myslím reproduktory zabudované v monitoru :)

Nejlepší odpověď
www

V PC se hlasitost nastavuje Start-Ovládací panely-Zvuk.
Nevím co a kde nastavovals.

Další odpovědi
Michal Kole

Maté aktivovány správné konektory v nastavení zvukové karty?

Ella

já nevěděla, že zvuk vychází z monitoru… vždycky jsem si myslela, že za to můžou reproduktory…

jo, aha :) vidíte, o tom jsem nikdy neslyšela :) dík

marťa382

Může to být tím, že třeba video, které si pouštíš nemá zvuk (je tam křížek u reproduktoru).