veveve

Proč mi nejde změnit tapeta na ploše na notebooku? Mám ho 2 roky a ze začátku to změnit šlo.

Proč mi nejde změnit tapeta? Mám Windows7 už 2 roky a normálně změnit šla, až do té doby co se mi kočka prošla po klávesnici, když byl nb zapnutý tak to změnit nejde..Neví někdo jak se to dá změnit? Nebo někde v nastavení? já vážně nevím :(

Nejlepší odpověď
anonym

Můžete zkusit na obrázek pravím, a kliknout „Nastavit jako pozadí plochy“