Terisek

Proč mi nejde z mailu odeslat na zahranicni mail fotografie?

Prostě ten mail se odešle bez tech fotek…co s tim?
Doplňuji:
Jak jako do přílohy? Ja to davam prostě jako přiložit k emailu soubor

Nejlepší odpověď
mosoj

Dávejte pozor jak je veliká ta příloha ( ten soubor toho obrázku). Zkuste nejprve poslat jednu fotografii. Pokud se odešle je to moc velikým objemem dat. Pokud se neodešle tak nevím a zřejmě děláte něco nesprávně.
Jak zjišťujete že se neodešle. Máte to ověřené od příjemce ?

Seznam umožňuje poslat přílohu až cca 13 MB.
Bohužel to jde přes několik serverů a každý si z tohoto limitu každý něco ukousne.
Ale do 6 MB by to mělo být v pohodě.
Jediné co mně nesedí pokud datový objem přesahuje tento limit neodešle se ani prostý email. Proto se ptám jestli máte jistotu, že to vůbec odešlo.

Další odpovědi
Travis

Doporučil bych fotky nahrát na web : leteckaposta.cz a mailem jen poslat odkaz na stažení :)

RomanP

dej ty fotky do přílohy, pak by to mělo být Ok
Doplňuji:
Tak fotky dej do složky zazipuj je a pošli třeba do www.leteckaposta.cz, potom tomu dotyčnému pošli jen link na stažení fotek

alexandra

Tu fotku by jste měla zmenšit .Fotky jdou poslat kamkoli.Asi fakt děláte něco špatně.Kolik fotek posíláte a jak jsou velké???

Salvaje

Taky se mi to stalo, když jsem chtěla domů poslat fotky z pracovního pobytu na Kypru. Fotka je moc velká. Buď ji zmenši nebo zazipuj.